საზოგადოება 1-ელ აპრილს რუსთაველის თეატრში – KORDZ ალექს კორძაიას მუსიკალური პერფორმანსი და კოლაბორაცია გამორჩეულ ქართველ მუსკოსებთან! 29 მარტი, 2024 საქველმოქმედო კონცერტი, რომელიც აუტიზმის შესახებ ცნობადობის ამაღლების საერთაშორისო დღეს ეძღვნება
კულტურა პრემიერა, იმპროვიზაცია, სპეციალური სტუმარი და აღფრთოვანებული აუდიტორია – ბექა გოჩიაშვილის კონცერტმა ანშლაგით ჩაიარა ნინო გოგილაშვილი 22 მარტი, 2024 რუსთაველის თეატრის სცენაზე აუდიტორიამ ბექა გოჩიაშვილის, ბას-გიტარისტ ლევან დეისაძისა და დრამერ ზაზა ცერცვაძის შესრულებით შესანიშნავი კომპოზიციები მოისმინა.
კულტურა ვიდეო: „რამდენიმე საათში სრული სიგიჟე“ – დღეს რუსთაველის თეატრში ბექა გოჩიაშვილის კონცერტი გაიმართება – ნახეთ კადრები რეპეტიციიდან 21 მარტი, 2024
ბიზნესი თიბისის მხარდაჭერით სერგო ფარაჯანოვის 100 წლისადმი მიძღვნილი საღამო გაიმართება 15 მარტი, 2024 სპექტაკლის სამხატვრო ხელმძღვანელია ფრანგი ქორეოგრაფი მურად მერზუკი.
ბიზნესი თიბისის მხარდაჭერით სერგო ფარაჯანოვის საკულტო ფილმის „ბროწეულის ფერის“ ქორეოგრაფიული სპექტაკლი გაიმართება 11 მარტი, 2024 სპექტაკლი ლეგენდარული კინორეჟისორის ასი წლის იუბილეს ეძღვნება.