რადიო დუეტი „ეს იყო ამ სიმღერის გაბრწყინება… არ მჯეროდა, რომ ჩემი ლექსი მესმოდა… ჩემს თავს ვჩქმეტდი, ნუთუ მართლა ხდება ეს და 60 000 კაცი ერთად მღერის-მეთქი…“ – ირმა სოხაძე გამარჯვების ჰიმნად ქცეულ ჰიტზე 11 აპრილი, 2024 რადიო „არ დაიდარდოს“ და თაკო მელიქიშვილის გადაცემას „რადიო დუეტი“ მომღერალი ირმა სოხაძე სტუმრობდა, რომელმაც სიმღერის „გაიღიმე“ ხელახლა გაჰიტებაზე ისაუბრა და სიმღერის შექმნის ისტორიაც გაიხსენა
ვიდეო: „სიკეთის სიმღერა უსაყვარლესი შემსრულებლებით…“ – ირმა სოხაძე, გია მაჭარაშვილი, ნინი ბადურაშვილი და მარიკო ებრალიძე „გაიღიმეს“ ასრულებენ ფორტუნა ავტორი 17 იანვარი, 2024 სიმღერის მელოდია გია მაჭარაშვილმა შექმნა, ხოლო ტექსტი ირმა სოხაძეს ეკუთვნის და ეს სიმღერა ორივესთვის განსაკუთრებულად ძვირფასია.
ირმა სოხაძე: ის, რომ სალონიდან არ გამოვდივარ და პილინგს, რევიტალიზაციას ვიკეთებ, ზღაპარია… დავდივარ ფეხით, წითელ ხორცს არ მივირთმევ, სიგარეტს არ ვეწევი, ალკოჰოლსაც არ ვეტანები… 15 ნოემბერი, 2023 რაც უფრო კეთილგანწყობილი ხარ, ამას უფრო მეტი სიკეთით გიბრუნებს სამყარო და უფრო კარგადაც გამოიყურები
ვიდეო: „უსაყვარლესები“ – ირმა სოხაძის და გია მაჭარაშვილის ნოსტალგიური დუეტი ფორტუნა ავტორი 13 სექტემბერი, 2023 ირმა სოხაძემ და გია მაჭარაშვილმა „დღის პოსტში“ დუეტი შეასრულეს.
ვიდეო: ირმა სოხაძის და ნუგზარ ჩხაიძის დუეტის გაცოცხლება – „როცა მოგწყინდება“ წლების შემდეგ ისევ შესრულდა ფორტუნა ავტორი 10 აპრილი, 2023 აღსანიშნავია, რომ ამ სიმღერას ისინი წლების წინ ერთად მღეროდნენ.